Mijn opgeslagen deals

    Nog geen favoriete deals

    Waar wacht je op? Voeg je droomdeal nu toe!

Klaar om een ​​ultieme vakantie-ervaring te beleven? Laat je verwennen met een luxueuze vleugje Griekse gastvrijheid bij Asterion Suites & Spa. Gelegen in het pittoreske dorp Maleme, biedt dit prachtige hotel een perfecte mix van serene rust, eindeloos plezier en eersteklas diensten. Wacht niet langer, boek nu je last minute naar Asterion Suites & Spa. ✈️🌞

Duik in Luxe bij Asterion Suites & Spa

Vanaf het moment dat je het prachtige terrein van Asterion Suites & Spa binnenstapt, kun je je overgeven aan de charme en klasse van deze adembenemende accommodatie. Laat de alledaagse stress achter je en duik in de luxe die dit stijlvolle hotel te bieden heeft. De suites en spa zijn ontworpen met je comfort en ontspanning in gedachten, waardoor je het gevoel hebt dat je vakantie eindeloos is.

Rust, Ontspanning en Verwennerij

Kom tot rust in een van de prachtige suites van het hotel, elk met een uniek ontspannend uitzicht over de kristalheldere zee of de weelderige tuinen vol bloeiende bloemen en olijfbomen. Geef je over aan een ontspannende massage in de spa of neem een ​​duik in het uitnodigende zwembad terwijl de Griekse zon je streelt.

Eten als een God in Griekenland

Heb je ooit de authentieke smaak van de Griekse keuken willen ervaren? Bij Asterion Suites & Spa kom je niets te kort. Laat je smaakpapillen betoveren door de uitstekende culinaire creaties van de chef. Of je nu zin hebt in verse zeevruchten, sappig vlees of lichte salades, het menu staat vol met overheerlijke opties om uit te kiezen.

Adembenemende Omgeving

Verken de verbluffende omgeving van Maleme, een dorp vol geschiedenis en natuurlijke schoonheid. Ontdek de lokale cultuur op eigen tempo of stap op de fiets voor een avontuurlijke tocht langs de pittoreske kustlijn. Maak een wandeltocht en voel de warme zon op je huid terwijl je geniet van het prachtige uitzicht over de Middellandse Zee.

Activiteiten en Entertainment

In de omgeving van Asterion Suites & Spa valt er genoeg te beleven. Dompel jezelf onder in het nachtleven van het nabijgelegen Chania, woon een Griekse traditionele avond bij of zoek de opwinding van watersportactiviteiten. Of je nu een sportliefhebber bent, cultuurliefhebber of gewoon wilt relaxen, bij Asterion Suites & Spa is er voor elk wat wils.

Een last minute naar Asterion Suites & Spa biedt je de mogelijkheid om de ultieme Griekse vakantie-ervaring te beleven. Laat je verwennen door de luxe, de fantastische keuken en het adembenemende landschap van dit prachtige hotel in Maleme. Verspil dus geen tijd en geef je over aan deze Griekse droom. Lastminuteprijsknaller.nl heeft dit juweeltje voor je ontdekt. We weten dat je het geweldig zult vinden. Pak je koffer en vertrek op een vakantie om nooit te vergeten.❤️🏖️

Asterion Suites & Spa - Maleme

Asterion Suites & Spa
Vanaf p.p.
1.113,-
Prijs niet meer te vinden?
Dit is een échte last-minute. Is deze prijs niet meer te vinden? Dan was iemand je jammer genoeg voor.
Bekijk deal
Vanaf p.p.
1.113,-
Prijs niet meer te vinden?
Bekijk deal
De Vakantie Discounter Aangeboden via onze partner De Vakantie Discounter
  • 6 dagen
  • 06 okt. - 11 okt.
  • Logies & ontbijt
  • Maleme
  • Flight Vlucht
  • Vertrek vanaf Brussels