Mijn opgeslagen deals

    Nog geen favoriete deals

    Waar wacht je op? Voeg je droomdeal nu toe!

9
Fantastisch
196 beoordelingen
Asteras Villas

Heb je ooit overwogen om een reisje naar Fira in Griekenland te maken? Begrijpen wij volkomen! Met haar ruige, vulkanische landschappen, adembenemende uitzichten op de Egeïsche Zee en pittoreske witgekalkte huisjes, biedt het eiland Santorini een idyllische bestemming voor een onvergetelijke getaway. Lastminuteprijsknaller.nl heeft voor jou een uitzonderlijke deal op de kop getikt: maak je op voor een accommodatie waar dromen werkelijkheid worden bij Asteras Villas.

Het ultieme griekse uitje

Bij Lastminuteprijsknaller.nl zijn we van mening dat iedere vakantie speciaal moet zijn. Daarom hebben wij de Asteras Villas zorgvuldig voor jou geselecteerd. Deze top-notch villas, elegant genesteld op de klif van Fira met zicht op de prachtige caldera, brengen het beste van luxe en comfort samen. Met hun idyllische locatie bieden ze bovendien een prachtig uitzicht op de wereldberoemde zonsondergangen van Santorini.

De charme van Asteras Villas

De charme van de Asteras Villas is iets om zelf te ervaren. Elk van de vijf villa's ademt een unieke sfeer uit. Modern comfort wordt moeiteloos gecombineerd met traditioneel Griekse elegantie en de sprookjesachtige charme van het eiland. Van de handgemaakte houten meubels tot de prachtige mozaïekvloeren, je voelt je meteen ondergedompeld in een wereld van luxe.

Last minute naar Asteras Villas

Ervaar het ultieme geluk met een last minute naar Asteras Villas. Of je nu op zoek bent naar een romantisch uitje, een luxe solo-retreat of een onvergetelijke vakantie met vrienden, bij Asteras Villas vind je alles wat je hartje begeert. Geniet van een privé-jacuzzi terwijl je uitkijkt over de Egeïsche Zee, wanend in je eigen stukje paradijs.

Fira: het hart van Santorini

Gelegen in de levendige stad Fira, bevind je je met Asteras Villas in het kloppend hart van Santorini. Je kunt er heerlijk dwalen door de smalle, kronkelige straatjes, bijzondere boetiekjes ontdekken, lokale lekkernijen proeven en de gedurfde architectuur bewonderen. De centrale ligging van de accommodatie biedt je de perfecte mogelijkheid om te genieten van alles wat dit charmante eiland te bieden heeft.

Een onvergetelijke ervaring

Een verblijf in Asteras Villas is meer dan just another holiday. Het is een ervaring die elk aspect van jouw vakantie naar een hoger niveau tilt. Van het moment dat je je intrede doet in de luxueuze suite, tot die laatste zonsondergang die je vanaf het terras bewondert, elk moment bij Asteras Villas is er één om te koesteren.

Waag de sprong met een last minute naar Asteras Villas

Het boeken van een last minute naar Asteras Villas via Lastminuteprijsknaller.nl betekent zorgeloos genieten van een onovertroffen vakantie. Beste quality, beste prijs, beste beleving. Pak die kans en beleef de magie van Santorini van dichtbij in Asteras Villas. Jouw droomvakantie wacht op je.

  • Rookvrije kamers
  • Gratis WiFi
  • Luchthavenshuttle
  • Roomservice
  • Gratis parkeergelegenheid
  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie
Vanaf p.p.
1.493,-
Prijs niet meer te vinden?
Dit is een échte last-minute. Is deze prijs niet meer te vinden? Dan was iemand je jammer genoeg voor.
Bekijk deal
Vanaf p.p.
1.493,-
Prijs niet meer te vinden?
Bekijk deal
De Vakantie Discounter Aangeboden via onze partner De Vakantie Discounter
  • 8 dagen
  • 21 okt. - 28 okt.
  • Logies & ontbijt
  • Fira
  • Flight Vlucht
  • Vertrek vanaf Amsterdam